Typy aplikací


Lash Lifting

Novinka v oblasti tvarování vlastních řas. Nejedná se o trvalou na řasy! Tato technika tzv. LASH LIFTING spočívá v napnutí a zatočení řas na speciální silikonovou formu pomocí tekutin. Výsledným efektem jsou zatočené a jakoby vytažené řasy směrem k obočí.

Následně se aplikuje barva na řasy a jako poslední krok se nanáší Lash Botox díky kterému řasa dokáže pojmout velké množství výživy, keratinu a vody a dvojnásobně tak zvýší svůj objem. Což je na řase opravdu vidět.

Po aplikaci jsou vždy řasy trochu slepené výživou, ale po umytí a nanesení řasenky druhý den je efekt velmi krásný!

Čeká Vás wellness pobyt, dovolená u moře či pobyt v nemocnici a chcete být v každém případě upravená? Potom je tato technika LASH LIFTING ideální právě pro Vás! Potřebujete totální rekonstrukci a posílení řas, potom ve spojení s LASH LIFTINGEM dokážeme s řasama zázrak!

Efekt až 6 týdnů.

Tónování řas


Výsledek barvení je viditelný ihned, řasy jsou zřetelně delší a objemnější, tónování zdůrazní celou délku řas. Celý den stále upravený vzhled. Nemusíte se trápit s nevzhledným efektem slepené řasy, drolení řasenky během dne či obtisky kolem očí. Příjemná alternativa i pro nositelky kontaktních čoček nebo ty, které jsou citlivé a řasenka je dráždí či po ní oko slzí. Dostupné barvy - černá, středně hnědá, blond.

Efekt 4 týdny chloupky, 2 - 3 dny v kůži.

Henna Brows


Převratná novinka v úpravě obočí. Henna Brows je efekt terování. V průběhu aplikace vám vytvoříme dokonalou architekturu obočí s přípravkama Nikk Molé, které vyživují chloupky a vaši kůži.

Efekt až 3 týdny v kůži, chloupky 6 týdnů.

Lamination Brows


Vymodeluje chloupky do požadovaného tvaru. V průběhu aplikace v několika krocích obočí vyživuje a v závěru se podtónuje a vytvoří dokonalý desing vašeho obočí.

Efekt chloupků až 6 týdnů.

Tónování obočí


Tónování obočí provádíme za pomocí speciální kosmetické dlouhotrvající barvy, která dodá obočí správný odstín a také vytvoří lehké podstínování.

Efekt tónování 2 - 3 dny v kůži, chloupky 4 týdny.